WumPRO WordPress Bülten Aboneliği Eklentisi

Selamun Aleyküm değerli takipçilerim, bugün sizlere çok yakında piyasaya sürülecek olan kapalı beta sürecine dahil olduğum WumPRO adındaki program için geliştirdiğim bir eklentiyi paylaşacağım.

E-POSTA ABONELİĞİ TARİH OLUYOR

Malumunuzdur biz blog yazarları, okuyucularımızı yeni yazılarımızdan anında haberdar etmek için e-posta abonelik servislerini kullanıyoruz. Artık buna gerek yok. Devir WhatsApp ile bildirim devri. Yeni geliştirdiğim WumPRO WordPress Eklentisi ile e-posta aboneliğinin yerini WhastApp Aboneliği alıyor.

Çeşitli mesajlar göndermek için geliştirilme aşamasında olan WMS.ozgurayaz.com.tr servisinde olduğu gibi, bu eklentiyi de WumPRO üzerine inşaa ettim.

SİSTEM NASIL İŞLİYOR

WordPress sitenize eklentiyi kurduktan sonra WumPRO ayarlarını kendi sitenize göre düzenleyin. Bileşenler sayfasında ki bülten aboneliği widgetini aktifleştirin.

Ziyaretçilerinizden biri bültene abone olmak istediğinde numarasını ve adını yazıp kayıt oluyor. Girdiği numaraya bir doğrulama kodu geliyor. Gelen kodu açılan bölüme yazdığında numarasını doğrulamış oluyor. Yeni bir yazı yayınlarken WMS bildirimi gönder tikini işaretlediğinizde onaylı abonelerinizin tümüne anında yeni blog yazınızın bildirim mesajı gidiyor. Sistem oldukça kolay ve işlevsel.

 

Widget

Gösterge Paneli

ss0

Abone Listesi

Tüm abonelerinizi görüntüleyebileceğiniz, yeni abonelikler ekleyebileceğiniz alanların bulunduğu admin paneli sayfası.

ss1

Toplu Mesaj Gönderme

Tüm abonelerinize veya oluşturuğunuz özel listelere mesaj gönderebileceğiniz alanların bulunduğu admin paneli sayfası.

ss2

 

ss3

Ayarlar

ss4

indir

Eklentinin çalışması için WumPRO programına ihtiyac vardır. Program için TIKLAYINIZ.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir